Росія хоче повернути до Криму стратегічні ракетоносці

На Чорноморський флот потрібно повернути стратегічні ракетоносці Ту-23М3. Про це заявив начальник морської авіації Чорноморського флоту РФ генерал-майор Олександр Отрощенко в інтерв'ю газеті «Флаг Родини», відповідаючи на запитання, які бойові машини він хотів би бачити у складі ЧФ.

«Перш за все, літаки ударної авіації з великим радіусом дії, з високоточним і могутньою зброєю, щоб, не заходячи в зону ураження ППО противника, ефективно його застосовувати, у тому числі й проти кораблів будь-якого класу, включаючи авіаносці», - сказав Отрощенко.

Генерал уточнив, що мова йде про стратегічні ракетоносці Ту-22М3, раніше базувалися в Криму, а також модернізованих СУ-24 і винищувачах. Між тим, генерал зізнався, що зараз його найбільше хвилює справність наявної техніки, зокрема, переступили піввіковий ювілей «деяких» амфібій БЕ-12: «В даний час вони поки не літають. днями до нас має приїхати представник заводу з продовження ресурсу », - зазначив Отрощенко. Пославшись на начальника морської авіації ВМФ, генерал повідомив, що модернізовані СУ-24 мають надійти на флот вже до кінця липня. 

Джерело:  allbiz