Президенти України та Вірменії зустрічаються у форматі "віч-на-віч"

Відбувається зустріч Президента України Віктора Януковича з президентом Вірменії Сержем Саргсяном у форматі "віч-на-віч". Про це УНН повідомили у прес-службі глави держави.

Президент України висловив сподівання, що під час візиту сторони обговорять актуальні питання українсько-вірменських відносин.

"Сподіваюся, що наша розмова, яка, як завжди, пройде в дусі взаєморозуміння та дружби, буде плідною, насиченою, цікавою і дасть новий поштовх нашим відносинам у торговельно-економічній сфері, на міжнародній арені", – сказав В. Янукович.

Зі свого боку Президент Вірменії подякував своєму українському колезі за запрошення відвідати Україну з візитом.

"Я Ваше запрошення прийняв із задоволенням, приїхав із задоволенням", – сказав Президент Вірменії, додавши, що планує обговорити широке коло питань.

"Ми серйозно зацікавлені у поглибленні наших відносин і в торговельно-економічній, і в гуманітарній, і в інших сферах", – відзначив С. Саргсян.

Як повідомляв УНН, у Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Віктора Януковича та президента Республіки Вірменія Сержа Саргсяна, який перебуває в Україні з офіційним візитом.  

Джерело: УНН