Підйом теплохода "Булгарія" призупинено

Підйом затонулого 10 липня теплохода "Булгарія" поки зупинився і продовжиться після розподілу вагового навантаження на крани, повідомляє ВВС з посиланням на заступника міністра транспорту Росії, керівника оперативного штабу з підйому судна Віктора Олерского

"Підйом поки не йде. Ми вирішили, що поки не потрібно, поки існує додаткове навантаження на носовий кран", - сказав Олерскій.

Він додав, що при відриві від дна навантаження на один кран становить 206 тонн, а на другий - 350 тонн. Після появи на поверхню рубки ця вага практично не змінився.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під "Булгарію" заводять ще один "рушник" для розподілу вагового навантаження на крани.

Як повідомляв УНН, двопалубний дизель-електрохід "Булгарія", побудований в 1955 році в Чехословаччині, затонув під час грози в Куйбишевському водосховищі в трьох кілометрах від берега. Туристичне судно прямувало з міста Болгар в Казань.

На судні знаходилися 208 осіб. За останніми даними, загинули 114 людей, врятовано 79. Зниклими безвісти вважаються 15, проте раніше МВС по Татарстану оголосило, що з них шість живі - про їх виявлення повідомили родичі.

Джерело:  УНН