Новий фільм Мадонни змагатиметься за "Оскар"

The Weinstein Company, яка купила права на другий фільм Мадонни в якості режисера "МИ. Віримо в любов" (WE), планує випустити його 9 грудня 2011 року. Таким чином, стрічка стане однією з небагатьох, які компанія буде просувати в розпал боротьби за "Оскар" 2012 року. Про це повідомляютьсвітові ЗМІ.

Дія стрічки "МИ" розгортається навколо мешканки Нью-Йорка Воллі Уінтроп, одержимою романом короля Едуарда VIII і американки Уолліс Сімпсон. Уінтроп вважає, що цей роман був ідеальною любовною історією, тому скуповує речі, пов'язані з парою, намагаючись у всіх подробицях відновити їх спільне життя. Незабаром вона виявляє, що справжні стосунки закоханих були далекі від ідеальних.

В основу сюжету картини покладена реальна історія зречення короля Едуарда VIII від престолу заради одруження на Сімпсон. У результаті корона переходить до рук молодшого брата короля - Георга VI. Головні ролі в картині виконують Еббі Корніш (Воллі Уінтроп), Джеймс д'Арсі (Едуард VII) і Андреа Райзборо (Уолліс Сімпсон). Окрім того, одну з ролей у новій картині виконає дочка Мадонни 14-річна Лурдес.

На даний момент у The Weinstein Company крім фільму Мадонни є кілька проектів, які можуть претендувати на "Оскар".

Так, наприклад, компанія купила права на прокат чорно-білого фільму "Артист". За участь у цьому фільмі Жан Дюжарден отримав нагороду як кращий актор на Каннському кінофестивалі. Крім цього в компанії є "Залізна леді", в якій Меріл Стріп грає Маргарет Тетчер і "Самий п'яний округ в світі" Джона Хіллкоута з Томом Гарді.

Нагадаємо, що Мадонна (повне ім'я: Мадонна Луїза Вероніка Чикконе нар. 16 серпня 1958, Бей-Сіті, Мічиґан, США) — американська поп-співачка, танцюристка, кіноакторка, продюсер, активіст добродійних та правозахисних організацій. Користується широкою популярністю настільки, що з її особою зазвичай пов'язують словосполучення "Королева поп-музики".

Джерело: УНН