«Єдина Росія» та Народний фронт починають відбір кандидатів на місця в передвиборних списках партії

З сьогоднішнього дня стартують так звані «праймеріз» - попередні вибори серед тих, хто подав заявку на участь у цьому конкурсі.

Конкурс на один рядок в списку кандидатів становить у середньому 8 осіб на місце. За словами керівників координаційної ради, на участь в праймеріз надійшло близько п'яти тисяч заявок, а кандидатів у депутати, нагадаю, буде максимум 600. Від участі у попередньому відборі звільнені тільки сам безпартійний лідер - Володимир Путін, а також - міністри його уряду, які побажають балотуватися до Держдуми від Єдиної Росії.

Всі інші керівники організації, включаючи чинних депутатів і сенаторів, зобов'язані пройти через відбір на місцях. До речі, не всі з нині працюючих в парламенті єдиноросів заявили про свою участь в праймеріз - близько півсотні членів фракції відмовилися від боротьби, і, як наслідок, від подальшої депутатської кар'єри. Втім, і без них бажаючих виявилося більше, ніж розраховували організатори спочатку. У підсумку вирішено продовжити термін первинних виборів на два тижні в порівнянні із запланованим раніше - до 25 серпня.

Остаточно список кандидатів від Єдиної Росії буде затверджений на передвиборному з'їзді партії, який відбудеться на початку вересня. 

Джерело: Эхо Москвы