Франція і Німеччина виробили загальну позицію порятунку Греції

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Ніколя Саркозі у четвер подадуть свої пропозиції щодо виходу з боргової кризи єврозони на саміті європейських країн, повідомляє Euronews. Варіант рішення безпосередньо стосується формування другої програми допомоги Греції.

"Рішення було вироблене Ангелою Меркель і Ніколя Саркозі у ході семигодинних переговорів, які відбулися у Берліні напередодні надзвичайного саміту Євросоюзу, темою якого стане грецьке питання та валютна криза в єврозоні", - повідомив представник канцлера Німеччини Штеффен Зайберт.

Європейський Центробанк, який є противником списання грецького боргу, закликав країни єврозони якомога швидше знайти розв'язання цієї проблеми. "Ми маємо ухвалити рішення швидко, оскільки цього вимагає ситуація, що склалася. Реструктуризація у цьому випадку стала б катастрофою, і неважливо, в якій формі вона відбуватиметься - у м'якій чи у жорсткій", - сказав в інтерв'ю газеті Die Welt член правління директорів ЄЦБ Лоренцо Біні Смагі.

Джерело: Укрінформ