МЕНЮ

Справа Гандзюк: Мангеру оголошена підозра, Рищук відсторонився від посади

11 лютого, 2019 - 10:43

Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголошено підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

У приймальні Мангера заявили, що він пішов у відпустку до 30 березня. В одному з херсонських видань, а також наші джерела у правоохоронних органах повідомляють, що у помешканні Владислава Мангера проводять обшук у зв’язку з підозрою в організації вбивства.

Нагадаємо, минулого тижня у ВО «Батьківщина» заявили, що Владислав Мангер виключений із членів партії та звільнений з посади голови херсонського осередку «Батьківщини».

Сам Мангер ніяк не коментував це рішення. У п’ятницю, 8 лютого, під час сесії обласної ради він, порушуючи регламент, спробував поставити на голосування питання про висловлення недовіри депутатського корпусу йому та голові ОДА Андрію Гордєєву. Рішення набрало тільки 2 голоси «За».

Нагадаємо, протягом минулого тижня активісти з ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» вимагали від президента Петра Порошенка та лідерки ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко вплинути на своїх однопартійців і підлеглих у Херсонській області. Активісти вважають, що голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, його заступник Євген Рищук та голова облради Владислав Мангер причетні до вбивства Катерини Гандзюк.

Фото зі сторінки Юрія Луценка у Facebook

Сьогодні також з’явилася реакція з Херсонської ОДА. Заступник Гордєєва Євген Рищук повідомив, що відсторонюється з посади на період слідства.

«Зважаючи на ситуацію навколо мого прізвища по ділу нападу на Гандзюк та моє бажання зробити все, щоб допомогти слідству та припинити політичні спекуляції навколо мене , я ще в п’ятницю, після сесії обласної ради, подав заяву голові Херсонської ОДА по ТИМЧАСОВЕ відсторонення мене від виконання службових обов`язків. В ту ж п’ятницю я домовився із слідчим СБУ України, в місті Києві, про зустріч і запропонував надати інформацію стосовно мене із застосуванням поліграфа», – написав Рищук на своїй сторінці у Фейсбук.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон