МЕНЮ

У Мюллера перевіряють українську делегацію, яка була присутня на інавгурації Трампа, - ЗМІ

11 січня, 2019 - 09:34

Співробітники спецпрокурора Роберта Мюллера перевіряють членів української делегації, які були присутні на урочистих заходах, присвячених інавгурації президента Дональда Трампа в січні 2017 року.

Про це повідомляє The New York Times.

Так, мандат Мюллера дає йому право розслідувати втручання Російської Федерації у президентські вибори 2016 року і особливо зв'язки команди Трампа з Москвою за звинуваченням у змові.

За інформацією джерел видання, на інавгурації і супутніх заходах були присутні близько 12 українських політиків і бізнесменів.

Як зазначає видання, "деякі з них мають проросійські погляди".

"Деякі українці, які приїхали до Вашингтона на інавгурацію, або їх союзники просували грандіозні оборудки або "мирні" плани, які відповідали інтересам Росії, в тому числі через скасування санкцій",- зазначає видання.

Слідчі опитують свідків, щоб з'ясувати, як члени української делегації потрапили на заходи, хто їх запрошував, з ким вони зустрічалися і що обговорювали.

Також досліджується питання пожертвувань на виборчу кампанію - не брав участь в них через підставних осіб будь-хто з українських політиків та підприємців.