МЕНЮ

Автокефалія ПЦУ є історичним досягненням, - Помпео

11 січня, 2019 - 09:53

Державний секретар США Майк Помпео назвав надання автокефалії незалежній Православній церкві України історичним досягненням для майбутнього Української держави.

Про це повідомляє посольство України в США на сторінці у Facebook.

"Оголошення про надання автокефалії незалежній Православній церкві України є історичним досягненням для України, яка будує своє власне майбутнє. Користуючись цією нагодою, США висловлюють свою непохитну підтримку суверенітету та незалежності України", - процитувало слова держсекретаря М.Помпео  посольство України в США.

Згідно з повідомленням, М.Помпео наголосив, що США підтримують свободу релігій та право членів релігійних груп вільно сповідувати свою віру без зовнішнього втручання.

М.Помпео також вітав заяву предстоятеля Православної церкви України митрополита Київського і всієї України Епіфанія щодо відкритості Православної церкви України для всіх православних вірян.

"Сполучені Штати зберігають свою тверду позицію на підтримку релігійної свободи, включаючи свободу для релігійних громад керувати своїми церковними справами згідно із своїми переконаннями, без зовнішнього втручання. Ми вітаємо слова митрополита Епіфанія про те, що Православна Церква України відкрита для всіх православних вірян, і закликаємо уряд і церковних ієрархів відстоювати толерантність і повагу до свободи представників усіх конфесій сповідувати релігію за власним вибором,"- йдеться в офіційній заяві М. Помпео, оприлюдненій посольством України в США.