МЕНЮ

У Держдепі США назвали мету запровадження нових санкцій проти РФ

10 серпня, 2018 - 09:20

Офіційний представник Держдепу Хізер Нойєрт заявила, що США за допомогою нових санкцій намагаються домогтися від Російської Федерації більш конструктивної поведінки у вибудовуванні відносин із Вашингтоном.За її словами, санкції - це той шлях, з "допомогою якого ми можемо спробувати спонукати уряд (РФ) поліпшити свою поведінку", передає "Новое время".

Журналісти нагадали Нойєрт про наявні санкційні механізми Вашингтона щодо КНДР і Венесуели. На що вона зазначила, що США "до кожної з країн підходять по-різному", розглядаючи їх через призму конкретних обставин.

"Уряд США визначив, що санкції можуть бути дуже ефективним інструментом у спробі привернути різні уряди за стіл переговорів або спонукати держави піти на поступки", - підкреслила Нойєрт, додавши, що це "лише один інструмент з дуже великого арсеналу засобів".

Вона також сказала, що США не закривають двері для діалогу: "Ми схильні вірити, що діалог завжди залишається важливим".

Нойєрт також закликала заздалегідь не прогнозувати другий раунд санкцій відносно Москви. Раніше повідомлялося, що він можливий, якщо РФ протягом трьох місяців не надасть гарантій того, що не буде надалі використовувати хімічну зброю і не погодиться на допуск інспекторів ООН.

Як повідомлялося раніше, нові санкції США щодо РФ будуть поширюватися на експорт продукції, призначеної для виконання функцій безпеки (подвійного призначення).