МЕНЮ

У Білорусі відпустили усіх журналістів, затриманих по справі "крадіжки новин"

10 серпня, 2018 - 09:34

Слідчий комітет Білорусі звільнив усіх затриманих журналістів, які проходили по справі несанкціонованого доступу до інформаційної стрічки держагентства "БелТА". Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету Білорусі.

У відомстві повідомляють, що враховуючи активне сприяння у розслідувані, слідчими було прийнято рішення про невикористання міри у вигляді тримання під вартою Марини Золотової.

Також після комплексу слідчих й інших процесуальних дій було звільнено Анну Калтигіну, Галину Угласік, Анну Єрмаченок й інших осіб, що проходили по цій справі.

В слідчому комітеті заявили, що співробітниця порталу TUT.by Марина Золотова зізналась, що з двома іншими журналістами видання незаконно користувались платною підпискою "БелТА".

Слідчі стверджують, що це підтверджується іншими показами свідків, які фігурують у справі.

Раніше, 9 серпня, Слідчий комітет Білорусі відпустив на свободу редакторів інтернет-видання Tut.by Галину Уласик і Анну Калтигіну після масового затримання журналістів, яке відбулося вранці 7 серпня. Так, Галину Уласик відпустили після двох діб перебування в ІТТ. За її словами, слідчі поводилися коректно. Редактору пояснили, у чому її звинувачують, але вона дала підписку про нерозголошення, тому говорити про справу не може.