У дворику львівської Ратуші організували блошину антикварну ярмарку

Сьогодні у дворику Львівської міськради відбувається уже традиційний для міста блошиний ярмарок «Тлум&Крам». Це перший ярмарок після багатомісячного карантину і з зміненим форматом.

Через карантинні обмеження організатори вирішили зробити цього разу акцент більше на антикварному посуді, килимах, декорі, платівках тощо. Від одягу вирішили майже відмовитися. Адже біля нього завжди відбувалося найбільше скупчення людей.

«Нова реальність диктує особливий формат. Цього разу в нас мінімум одягу та вишиванок, які так люблять гості «Тлум&Крам». Водночас скрині, посуд та куделі, килими, ліжники та навіть старовинні дитячі іграшки можуть придбати всі охочі. Учасниками ярмарки є колекціонери з Львівщини та Прикарпаття», — розповіла співзасновниця «Тлум&Крам» Дара Бурко.

Зважаючи на карантинні обмеження, на вході усім відвідувачам вимірюють температуру та пропонують скористатися антисептиком. Також під час відвідин ярмарки люди повинні мати на собі захисні маски.

Варто зазначити, що вхід на «Тлум&Крам» є безкоштовним. Проте, учасники та відвідувачі збирають гроші на лікування львів'янина Юрія Рудзінського, який бореться з лейкемією. Добровільний внесок можна зробити на вході ярмарку у спеціальну ємність.

Крім того, гості сьогоднішнього «Тлум&Крам» матимуть змогу послухати сет першого львівського вінілового ді-джея Dj Buratino.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів