МЕНЮ

Гончарук наполягає на звільненні очільників ДСНС Одещини

8 грудня, 2019 - 17:23

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук звернувся до голови Державної служби надзвичайних ситуацій України з проханням відсторонити, а надалі звільнити з посади керівника Головного управління ДСНС в Одеській області та його заступника.

Про це Гончарук заявив під час брифінгу в Одесі 8 грудня, повідомляє Укрінформ.

“Я звернувся сьогодні до керівництва Державної служби надзвичайних ситуацій для того, щоб відсторонити, а потім і звільнити керівника Одеської ДСНС та відповідно заступника відповідального за профілактику”, - підкреслив Гончарук.

Він додав, що також сьогодні було прийнято рішення про звільнення керівника департаменту освіти Одеської державної обласної адміністрації.

“Людина, яка відповідала за навчальну частину в області, вона з певних причин не справилася зі своїми обов’язками. Там не були оформлені необхідні документи для того, що коледж міг нормально отримати фінансування на капітальні видатки”, - розповів Прем’єр-міністр.

Рятувальники продовжують розбирати завали в згорілому будинку Асвадурова на Троїцькій. На місці трагедії побував прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, пише Думська.

«Рятувальники не припиняють пошуків. Держава надасть повну підтримку в усьому тим, хто втратив рідних, - написав у соцмережах прем'єр відразу після прибуття в Одесу. - Уряд створив комісію з розслідування причин пожежі в Одесі. Ми обов'язково розберемося. Результати розслідування будуть до 20 грудня. Винні будуть покарані ».

Він обурився тим, що остання перевірка пожежної безпеки в економічному коледжі проводилась п'ять років тому, і що в цьому році будівля не була серед пріоритетних для перевірки.

«У України буде глобальна стратегія протипожежної безпеки всієї країни», - пообіцяв він.