МЕНЮ

На Вінниччині, крім "швидких", працює 68 мобільних медичних бригад

8 квітня, 2020 - 15:00

Для боротьби з коронавірусом у Вінницькій області сформували 68 мобільні медичні бригади з числа сімейних лікарів, фельдшерів та студентів-медиків. За минулому добу ними було здійснено 77 виїздів, відібрано 93 зразки біологічного матеріалу для тестування. Загалом, з початку епідемії мобільні бригади провели вже 233 виїзди та відібрали 351 зразок біоматеріалів.

Як повідомляє Вінницька ОДА, мобільні бригади працюють паралельно зі «швидкими». Виклик надходить за єдиним номером «103», а потім розподіляється диспетчером між службами. Так, за минулу добу по лінії швидкої медичної допомоги надійшло 1499 звернень, на третину з них виїздили бригади швидкої медичної допомоги, частину опрацювали мобільні медичні бригади, решту невідкладна допомога або виклик переадресовувався до сімейного лікаря хворого.

Наразі у Вінницькій області лабораторно підтверджено 89 випадків коронавірусної хвороби, серед них 7 дітей та 31 медичний працівник. На стаціонарному лікуванні перебувають 44 пацієнта, на амбулаторному – 45. Стан їх задовільний. Крім цього, на стаціонарному лікуванні також знаходяться 28 осіб з підозрою на COVID-19. 

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, фото з архіву авторки