МЕНЮ

У Вінниці понад півсотні майстрів презентували власні hand-made вироби

7 грудня, 2018 - 18:19

Фестиваль подарунків ручної роботи VinArtFest відкрився сьогодні у експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати. Упродовж трьох днів, 7, 8 і 9 грудня, вінничани та гості міста матимуть можливість обрати новорічні сувенірі на будь-який смак і гаманець. Іграшки, прикраси, аксесуари, косметику, картини, декор для оселі, солодощі, ляльки презентували більше п’ятдесяти майстрів з Вінниці, Києва, Харкова, Одеси та інших міст. За слова організатора ярмарку, представниці ГО «Творчі люди» Ольги Дмитрик, у рамках фестивалю відбуватиметься не лише продаж, але й серія майстер-класів, під час який майстри hand-made поділяться власними секретами.

«На фестиваль цього року завітали майстри, які представляють сотні різних технік, – каже Ольга Дмитрик. – Дуже різноманітні роботи, від малесеньких прикрас до неймовірно дорогих авторських ляльок. Звичайно, опанувати складну техніку за один майстер-клас не вдасться, але певні «ази» вловити можна. Тому пропонуємо дітям і дорослим долучитися до розписування печива, виготовлення новорічних іграшок та декоративних прикрас.. Для тих, хто вже має певні навички, будуть проведені майстре-класи з виготовлення квітів з фоамірану, декорування капкейків, декоративного розпису ялинкових прикрас та виготовлення сувенірного поросяти із джинсу. Записатися на кожен майстер-клас можна у майстринь просто під час фестивалю».

Ціни на вироби стартують від двадцяти гривень, за них можна придбати кумедних рожевих поросят – мило ручної роботи, або домашні смаколики. Серед найдорожчих – ляльки ручної роботи, ціни на які сягають тисячі гривень і вище. Купувати декоративні новорічні сувеніри вінничани та гості міста матимуть можливість до неділі включно. По завершенню фестивалю організатори обіцяють провести конкурс на найкраще оформлене місце. Переможець отримає сюрприз від партнерів фестивалю.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора