МЕНЮ

На Вінниччині резервістів відправили на стрільби (фото)

7 грудня, 2018 - 16:03

Від сьогодні і до 11 грудня військовозобов’язані оперативного резерву другої черги відпрацюватимусь свої навички з військової, тактичної, а також з військово-медичної та контрдиверсійної підготовки.

Займатимуться резервісти на базі військових частин, які розташовані у Вінниці та прилеглих населених пунктах. Сьогодні усі вони відпрацювали навички зі стрільби та надання першої медичної допомоги безпосередньо на полі бою. Завтра відбудуться навчання з тактики ведення бою та управління. Загалом у навчальних зборах беруть участь 650 військовозобов’язаних вінничан, 350 з них відпрацьовують свої навички у Вінниці та її околиця, решта – у Козятинському районі.

«Серед військовозобов’язаних є ті, хто виконував завдання в зоні АТО чи ООС, але є такі, які не залучалися. Коли збори завершиться – вони роз’їдуться по домівках. А тим часом будуть нести службу на блокпостах, на мобільних постах, патрулюватимуть на вокзалах, займатимуться військово-тактичною та військово-медичною підготовкою, – уточнив військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький. – Основною метою проведення зборів є відновлення навченості особового складу оперативного резерву у діях при озброєнні та підготовка до виконання завдань за призначенням».

За його словами, усі резервісти забезпечені належними умовами. Вони проживають на базі одного з профтехучилищ міста, мають повноцінне триразове харчування. Усім видали військову формою відповідно до сезону, зброєю та необхідні засоби для проведення зборів.

Детальніше про навчальні збори резервістів на Вінниччині читайте у одному з найближчих номерів газети «День».

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина