МЕНЮ

На Банковій вимагають блокувати бізнес РФ в Україні

7 грудня, 2018 - 13:22

Активісти партії "Національний корпус", організація "Національні дружини" проводять на Майдані Незалежності в Києві мітинг з вимогою блокувати російський бізнес в Україні.

Про це повідомляє Національний корпус України на офіційній сторінці у Facebook.

"Ми вирушаємо з нашими вимогами на Банкову, тому що саме президент Порошенко має реальні важелі та можливості для протидії кремлівським окупантам на фронті, в політиці та бізнесі. Вимагаємо адекватної відповіді на агресію РФ! Досить використовувати подвійні стандарти в міжнародній політиці. Будь-які договори з Кремлем про дружбу, співпрацю, торгівлю – злочинна недбалість чи відверта зрада української Нації! Закликаємо українців до масового бойкоту послуг і товарів підприємств, що пов’язані з російським капіталом!", - йдеться у повідомленні.

"Ніякі дієві зміни зі впровадженням воєнного стану, призупиненням дипломатичних і просто дружніх відносин з РФ не несуть ніяких санкцій щодо російського бізнесу", - заявив начальник штабу Нацкорпусу Родіон Кудряшов.

Наразі представники "Нацкорпусу", "Національних дружин" колоною рушили з Майдану в бік Адміністрації Президента на вулиці Банковій.

За словами активістів, "зважаючи на загострення ситуації на східних кордонах", Національний корпус відновлює акції з блокування російського бізнесу в Україні.

Активісти вимагають "розірвати дипломатичні відносини та всі договори з Російською Федерацією; ухвалити необхідні укази, закони та постанови, які унеможливлять роботу російського бізнесу в Україні; арештувати рахунки та майно російських компаній в Україні, забезпечити приватизацію активів на користь України; отримані шляхом конфіскації російських активів кошти спрямувати на підвищення боєздатності української армії; відкрити кримінальні справи проти агентів російського впливу в Україні".

Участь в акції беруть кілька сотень активістів. Вони також тримають прапори з символікою Нацкорпусу.

У центрі міста посилено наряди правоохоронців, серед них - поліції діалогу.