МЕНЮ

На Рівненщині послабили карантин

7 липня, 2020 - 16:58
У Рівненській області комісія з ТЕЗ та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про послаблення карантину і дозволила відкрити фітнес-центри, творчі студії та частково дитсадки.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

«На Рівненщині послаблюють карантинні заходи у зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації. Так, в області дозволили роботу закладів фізкультури, спортивних залів, фітнес-центрів для проведення тренувань. Також можуть працювати творчі студії та відкриті майданчики музеїв. Щодо дитячих садочків, то епідеміологічна ситуація дозволяє відкрити заклади лише у 5-ти районах області», - йдеться у повідомленні.

Обов’язковою умовою відкриття закладів є суворе дотримання протиепідемічних заходів.

Головний санітарний лікар області Роман Сафонов зазначив, що загалом в області виявлення випадків інфікування COVID-19 складає 15,3%, динаміка зростання випадків інфікування – на рівні мінус 25%, завантаженість ліжок становить 33,6%. «Такі показники є нижчими від затверджених урядом норм. Це дозволяє дещо послабити обмежувальні заходи», - сказав він.

За його даними, нині найвища захворюваність на COVID-19 зараз спостерігається у Вараші, Дубно, Рівному, Рівненському, Рокитнівському, Здолбунівському, Гощанському та Березнівському районах.