МЕНЮ

Рада ЄС запросила Клімкіна обговорити Азовську кризу 10 грудня у Брюсселі

6 грудня, 2018 - 13:15

Міністри закордонних справ ЄС запросили Главу МЗС України на своє засідання для обговорення допомоги Україні у протидії агресії Росії в Азовському та Чорному морі.

Про це повідомила прес-служба МЗС на офіційній сторінці у Facebook.

На полях 25-го Міністерського засідання ОБСЄ (м. Мілан, Італія) Міністр Павло Клімкін зустрівся з Високим Представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Моґеріні.

Міністр детально зупинився на доказах спланованого здійснення акту неприхованої агресії РФ проти України в районі Керченської протоки і, як наслідок, загострення безпекової ситуації в Чорному і Азовському морях.

Сторони обговорили ситуацію на Донбасі та перспективи започаткування Миротворчої місії ООН на підтримку імплементації Мінських домовленостей.

На порядку денному зустрічі серед іншого перебували шляхи подальшого вдосконалення санкційної політики проти Росії за підрив територіальної цілісності та суверенітету України, а також питання підтримки з боку ЄС реформ у секторі безпеки і оборони України та виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

З метою обговорення подальших спільних дій Високий представник запросила П.Клімкіна взяти участь у заходах в рамках засідання Ради міністрів закордонних справ країн Євросоюзу 10 грудня у Брюсселі.