МЕНЮ

На Алясці менше ніж за тиждень після землетрусу відремонтували дороги

6 грудня, 2018 - 13:44

Дорожні служби Аляски у найкоротші терміни відремонтували дорогу, повністю зруйновану нещодавнім 7-бальним землетрусом.

Про це повідомляє CNN.

Користувачі Facebook почали розповсюджувати фото “до” та “після” ще у вівторок, повідомляє телеканал. На них добре видно, наскільки швидко відбувається ремонт зруйнованої дороги.

Мова йде про шоссе, яке з’єднує найбільше місто регіону з Міжнародним аеропортом імені Теда Стівенса. Дорого сильно постраждала, а світлини цих руйнувань швидко облетіли світ.

Через 4 дні після землетрусу компанія  Alaska Tour & Travel оприлюднила у Facebook пост, на якому продемонстровано теперішній стан пошкодженної дороги. Виявилось, що за короткий проміжок часу спеціалісти повністю відновили дорожнє покриття.

Не залишився осторонь також Департамент транспорту та дорожніх установ Аляски (Alaska Department of Transportation & Public Facilities - DOT&PF). Його представники відзначили, що у зимовий сезон подібні роботи проводити дуже складно, але місцеві спеціалісти прекрасно впорались зі своєю місією.    

Наразі експерти займаються перевіркою мостів регіону, яких на Алясці нараховується більше 240. Досі значних пошкоджень не було виявлено.

Відносно інших сфер критичної інфраструктури, то там також активно проводяться відновлювальні роботи. Уряд виділив Алясці $5 млн на ліквідацію наслідків землетрусу.

Нагадаємо, потужний землетрус магнітудою 7.0 стався в п'ятницю зранку в північному американському штаті Аляска, тихоокеанському узбережжю штату загрожує цунамі.