РФ ввела санкції проти 43 депутатів Верховної Ради

Уряд Російської Федерації запровадив економічні санкції проти 43 народних депутатів України, у тому числі п'ятого Президента Петра Порошенка, передає Укрінформ.

Відповідні економічні санкції встановлює постанова уряду Російської Федерації від 31 серпня, оприлюднена увечері 4 серпня.

До санкційного списку зокрема потрапили Петро Порошенко, Ахтем Чийгоз, Святослав Вакарчук, Кіра Рудик, Сергій Рахманін, Валентин Наливайченко, Сергій Тарута

Депутат ВР від фракції «Голос» Володимир Цабаль підрахував у Фейсбуку, що загалом санкції стосуються 43 народних депутатів 9-го скликання. Найбільше у списку представників «Голосу» - 17. Окрім того, у ньому 11 народних обранців з «Батьківщини» та 9 – з «Європейської солідарності».

«Це - визнання нашої принципової, безкомпромісної позиції в боротьбі за визволення окупованих територій. А цей конкретний список, виглядає результатом голосування в липні за зміни до Закону про вибори, де завдяки «Голосу» і колегам з інших фракцій…  вдалось добитись, щоб в цьому законі було прописано, що вибори на окупованих територіях можуть відбутись «тільки за стандартами ООН», - написав Цабаль, додавши, що це дуже не сподобалось нашим північним сусідам.