Окупанти стріляли з гранатометів поблизу Майорська та Пісків, - Міноборони

Із початку доби вівторка, 4 серпня, в районі проведення Операції об'єднаних сил (ООС) на Донбасі з боку противника зафіксовано по одній провокації з використанням підствольних гранатометів на кожному з напрямків.

"Так, на луганському напрямку після шостої години ранку один постріл пролунав поблизу Майорська. А на донецькому - о пів на третю ночі противник здійснив один постріл у напрямку населеного пункту Пісків", - повідомив під час щоденного брифінгу полковник Максим Праута, передає пресцентр Міністерства оборони України.

Він зазначив, що українські військові у відповідь на ці провокації вогонь не відкривали, повністю контролюючи ситуацію.

Представник прес-центру Міноборони повідомив, що з моменту початку дії режиму припинення вогню на Донбасі констатується відсутність бойових втрат і поранених у лавах об'єднаних сил, зокрема протягом минулих і поточної доби. Військовослужбовці ЗСУ та інших складових сил оборони продовжують виконувати завдання за призначенням.

Праута зазначив, що в понеділок, 3 серпня, з боку збройних формувань Російської Федерації було зафіксовано три вогневі провокації, на які українські військовослужбовці також вогонь не відкривали.

"Водночас, суворо дотримуючись умов припинення вогню, об'єднані сили готові адекватно діяти у разі виникнення загрози особовому складу наших підрозділів під час ворожого обстрілу, або загрози захоплення території", - наголосив він.