МЕНЮ

Книжковий фестиваль "Book Space" вперше відбудеться в форматі онлайн

3 липня, 2020 - 16:12

Третій Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» вперше відбудеться в форматі онлайн з 4 по 5 липня. В онлайн програмі фестивалю лекції, дискусії, огляди книжкових новинок, розмови з видавцями та авторами для дорослих та дітей.

Трансляція відбуватиметься на Youtube та Facebook сторінках фестивалю і глядачі матимуть можливість ставити питання у коментарях. 

Фокусна тема фестивалю — «Майбутнє: (анти)утопії». Початок подій — о 12:00, тривалість — 16 годин загалом. 

На глядачів чекають події різних форматів: лекції, дискусії, огляди книжкових новинок, розмови з видавцями та авторами. Більшість подій орієнтовані на дорослу аудиторію, але будуть і події, які створені, традиційно, для дітей та батьків з дітьми. Під час ефіру аудиторія зможе ставити питання у коментарях до трансляції на Youtube та Facebook. Вестиметься також постійний огляд онлайн-марафону на офіційній сторінці Фестивалю у Instagram.

Тема фестивалю 2020 року якнайкраще підходить для ілюстрації всього, що сталося під час пандемії, а також для опису тих наслідків, які ще попереду. Тож, під час онлайн-марафону будемо піднімати у дискусіях наступні теми:

- поняття утопій та антиутопій;

- стереотипи в медицині, пов’язані з пандемією;

- криза влади та чоловічий світ під час викликів;

- світова бідність: чи можливо її здолати;

- майбутнє мистецької сфери після кризи;

- онлайн-школа: враження та можливості;

- батьківське вигорання;

- реформи у культурній сфері;

- як створювати меми: воркшоп від телебачення Торонто;

- карантин - не завада відкрити видавництво або започаткувати ініціативу;

- підлітки, гаджети та технічне майбутнє та інше.

Повна програма онлайн-марафону буде розміщена на офіційній веб-сторінці фестивалю. Новини та деталі подій онлайн-марафону можна знайти на сторінках фестивалю у соцмережах:

Facebook: facebook.com/bookspacefest

Instagram: instagram.com/bookspacefest

Організатори онлайн-марафону — Український інститут книги, міська програма м. Дніпра “Культурна столиця”. Партнер проекту - митцівня “Модуль”, м. Дніпро.

Український інститут книгидержавна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана провадити промоцію читання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.