МЕНЮ

Із 5 червня Кабмін вводить ряд послаблень для українців

3 червня, 2020 - 15:40

Кабінет Міністрів України дозволив із 5 червня роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, а також особам віком від 60 років не дотримуватися зобов'язання щодо самоізоляції.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні в середу, передає Інтерфакс-Україна.

"Уряд ухвалив рішення дозволити з 5 червня роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів", - йдеться у повідомленні.

Також із 5 червня особам віком від 60 років дозволено не дотримуватися зобов'язання щодо самоізоляції.

Крім того, дозволено проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше ніж однієї людини на 5 кв. м.

"Серед іншого схвалено проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року", - зазначають у повідомленні.

Також дозволено перевезення пасажирів легковими автомобілями в кількості до п’яти осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

Зазначено, що в разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні по показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) зобов'язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.