У Вінниці на блокпостах встановлять спеціальні дезінфікуючі "коврики" для автотранспорту

На сьогоднішній день на Вінниччині вже розгорнули 51 ККП на в’їздах в населені пункти, на них здійснюється контроль за дотриманням карантинних обмежень в сфері пасажирських перевезень. На 12 карантинних постах, шість з яких діють безпосередньо у Вінниці, відбувається чергування поліцейських спільно з військовослужбовцями Національної гвардії, медиками та рятувальниками. Усі транспортні засоби, які в’їжджають і виїжджають з міста проходять дезінфекцію. Наразі на них встановлюють спеціальні дезінфікуючі «коврики», які очищатимуть шини автомобілів в автоматичному режимі.

«Такі «коврики» будуть розміщуємо на шести блокпостах у Вінниці. Через них проїжджатиме транспортний засіб і відповідно дезінфікуватиме шини. «Коврик» виглядає як подушка, яка постійно буде поповнюватися дезінфікуючою рідиною. Зупинятимуться на ньому всі автомобілі без винятку, – повідомив заступник начальника Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Віктор Ковальчук. – Окрім цього, усім водіям і пасажирам здійснюється температурний скринінг. Якщо термометр фіксує температуру від 38˚С і більше, – викликається швидка допомога».

Він додав, що поліцейські забезпечують контроль за дотриманням діючих обмежень в сфері пасажирських перевезень. Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з учасниками дорожнього руху, пояснюють їм про важливість дотримання карантину та закликають громадян обмежити пересування і виїжджати лише за крайньої необхідності.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця