МЕНЮ

COVID забрав життя черкаського хірурга Олега Гайди

2 липня, 2020 - 14:41

Сьогодні на території обласної лікарні Черкас відбулося прощання з Олегом Гайдою. 

«Помер лікар-хірург Олег Михайлович Гайда. Багато років він пропрацював в КНП «Філія №2 Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» («Друга поліклініка»). Він допоміг багатьом хворим, був лікарем за покликом душі. Його поважали люди. Він завжди давав гарні життєві поради, цікався соціально-політичним життям, просто був гарною людиною.

Завжди добрими словами та з гордістю говорив про свого старшого брата Івана, начальника Львівського військового госпіталю, який в червні 2 тижні тому так само помер по причині ускладнення від коронавірусної інфекції. Буде дуже не вистачати Олега Михайловича. Він допомагав мені в лікуванні після важкої травми. Сьогодні було сумно і незвично бачити порожнє крісло в його кімнаті №514. Досі не віриться, що його вже не має з нами», – такими словами відгукнувся про Олега Михайловича його пацієнт, черкащанин Тарас Коломієць. 

«Колеги та пацієнти пам’ятатимуть Олега Михайловича як кваліфікованого, грамотного спеціаліста, працелюбного та дисциплінованого, вимогливого до себе та підлеглих. Його смерть є непоправною втратою для черкаської громади. Вічна пам'ять», – повідомляють у Черкаській міській раді.

Інна МОЛЧАНОВА, Черкаси