На Львівщині розпочався стрілецький марафон у пам’ять про загиблих воїнів-десантників

Майже три десятки учасників марафону виконають вправи, які популяризують стрілецькі види спорту та динамічні види стрільби.

Сьогодні, 1 серпня, у селі Товмач Кам’янко-Бузького району на Львівщині, на території спортивно-стрілецького комплексу "Карабін", стартував Стрілецький марафон Рейд-2020 з практичної стрільби.

Цьогоріч його проводять до Дня вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників, повідомляє "Еспресо-Захід" з посиланням на пресслужбу Львівської ОДА.

Захід має на меті популяризувати стрілецькі види спорту та динамічні види стрільби, налагодити систематичний обмін практичним досвідом в галузі вогневої підготовки серед військовослужбовців, співробітників та резервістів.

"Дуже приємно зараз бути серед вас – справжніх воїнів. Дивлячись на вас, ще раз переконуюсь, що наша держава у надійних руках і перемога буде за нами. Сьогоднішні змагання присвячені пам’яті загиблих десантників різних поколінь. Такі стрілецькі марафони, коли ми гуртуємось, щоб згадати наших Героїв, які віддали своє життя захищаючи Україну, повинні стати традиційними. Біль втрати неможливо забути, але разом ми сильніші і здолаємо всі перешкоди. Ми повинні цінувати подвиг та передати історію про героїзм наших бійців за приклад молодому поколінню. Вічна їм пам’ять та слава!"- зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький, який побував на заході.

Під час марафону майже три десятки учасників виконають 5 вправ. Серед учасників – військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, Збройних сил України.

Опісля відбудеться нагородження найкращих як в особистому, так і командному заліках.