МЕНЮ

Вінницьку поліцію очолив полковник з Одеси Іван Іщенко

1 червня, 2020 - 21:14

Голова Нацполіції Ігор Клименко представив сьогодні нового керівника поліції Вінниччини. Ним став Іван Іщенко, який пропрацював у правоохоронних органах 18 років. Розпочинав службу оперуповноваженим карного розшуку, працював заступником начальника райвідділу та керівником райвідділів поліції, очолював превентивний блок поліції, перебував на посаді заступника начальника поліції Одещини.

Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook поліція Вінницької області, під час виступу новий керівник головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковник поліції Іван Іщенко подякував за довіру та зазначив, що разом з колективом вінницької поліції забезпечить безпеку в регіоні. Він зауважив, що основним завданням для нього і всього колективу є захист прав і свобод громадян, забезпечення правопорядку, дотримання дисципліни та законності.

Вінницькі активісти зустріли нового керівника поліції пікетом. Приводом для його проведення стало поширення інформації про те, що Іван Іщенко ймовірно був задіяний у трагічних подіях, які відбулися в Одесі 2 травня 2014 року. Новий очільник поліції зустрівся з ініціативною групою, відзначивши, що на той момент він був в Одесі на стажуванні, тож участі у масових сутичках у центрі міста біля будинку профспілок брати не міг.

Як писав «День», 29 травня керівництво Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса. Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад. Причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця