МЕНЮ

Провайдер "Ланет" припинив трансляцію NewsOne

1 січня, 2019 - 12:35

З 1 січня 2019 року мережа «Ланет» припиняє трансляцію телеканалів «NewsOne» та «Максі TV» («Наш») в мережі кабельного телебачення (як в аналоговому, так і в цифровому), а також у сервісі онлайн-телебачення Ланет.Tv.

Про це сказано в повідомленні компанії.

До такого рішення мережа вдалася у зв'язку із закінченням строку дії договорів на право ретрансляції, а також з випадками порушень законодавства зі сторони телеканалів, які траплялися протягом 2018 року.

«Так, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення нещодавно призначала позапланову перевірку щодо зміни структури власності телеканалу «NewsOne», неодноразово оголошувала йому попередження за недотримання правил мовлення у дні жалоби, а у серпні 2018 року винесла санкцію у вигляді попередження через порушення вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення», який забороняє транслювати передачі, виготовлені за період незалежності України, що містять популяризацію чи пропаганду «органів держави-агресора». Щодо каналу «Максі TV» також було застосовано санкцію - «оголошення попередження» через недотримання умов ліцензії (зміна програмної концепції та логотипу). Окрім того, Нацрада відмовила телеканалу у переоформленні ліцензії», - йдеться у повідомленні.

Мережа також відзначила, що у ніші інформаційних каналів, що транслюються мережею «Ланет» «є великий вибір телеканалів як у пакетах кабельного телебачення, так і в сервісі Ланет.TV».