МЕНЮ

300 тисяч книг – дітям

Марія ЧАДЮК, «День»
7 травня, 2020 - 16:54
Ініціатива «Нової пошти» для підтримки наймолодших читачів

Завдяки благодійній акції «Дитяча книга у подарунок» 300 тисяч книг буде подаровано дітям із соціально вразливих родин. «Під час карантину з’явилося багато обмежень, у тому числі для дітей. Вони позбавлені можливості гуляти на вулиці та гратися на дитячих майданчиках. Але особливо важким випробуванням карантин став для соціально вразливих сімей. Сьогодні скрутне становище зазнають багатодітні та неповні родини; батьки, що виховують дітей з інвалідністю або з тяжкими захворюваннями; малозабезпечені родини та сім’ї, що були змушені залишити свої будинки на окупованих територіях. Саме для того, щоб подарувати трохи радості дітям, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, Нова пошта дарує їм 300 тисяч дитячих книжок», — ідеться у дописі на фейсбук-сторінці «Нової пошти». Для участі в благодійній акції потрібно заповнити анкету.

Дехто з користувачів уже отримали книги й діляться враженнями у коментарях. Зокрема, Тетяна Клименко написала: «Велике дякую. Отримали книгу «Кіт у чоботях» з дуже гарними картинками. Ввечері плануємо читати перед сном». Інші користувачі теж прагнуть зробити добру справу. Наприклад, Вікторія Касьян запитує: «Добрий день! Хотіли б передати книжки для ЦРДІ (Центр розвитку дітей-інвалідів) м. Славутич. Як це можна зробити?».

Нещодавно «Нова пошта» знову звернулася до користувачів із закликом «Шукаємо вразливі сім’ї», тож якщо знаєте кому потрібна допомога — повідомте про цю можливість.