Якщо сумують чобітки

У Львові відбудеться арт-проєкт «Квіти в чоботях»

Хочете і старого взяття позбутися, і задурно мати нове? Тоді вам прямісінька дорога до Львова на Катедральну, 7, на терасу винотеки Cafe, де у найближчі дві неділі, 13 та 20 вересня, проводитимуть конкурс на найкращу квіткову композицію «Квіти в чоботях».

Захід проводитиметься вже увосьме. У всі попередні роки він проходив у літні місяці. Цьогоріч, через карантинні обмеження, організатори пересунули арт-проєкт на вересень. 

«Тож якщо у вас в шафі давно сумують старенькі чобітки, дайте їм нове життя – створіть з них унікальну квіткову композицію!», – кличуть до участі у проєкті  його організатори й обіцяють переможцям подарунки від винотеки Cafe1 та партнерів проєкту, а це означає, що цілком реально отримати сертифікат на нову пару взуття.

Голосування відбудеться 20 вересня. Всі роботи, що братимуть участь у конкурсі «Квіти в чоботях», залишаться на терасі Cafe1 – для постійної експозиції, аби милувати око оригінальністю і підносити львів’янам та гостям міста настрій, що, погодьтеся, дуже важливо завжди, але особливо – у часі карантину, котрий вже триває пів року. І кінця краю тому карантину не видно!

Спеціально для тих, хто має сумніви стосовно своїх здібностей у ландшафтному і садовому дизайні або взагалі не впевнений, чи з правильного місця у нього руки ростуть, організатори розширили формат проєкту – проведуть два майстер-класи «Квіти в чоботях»: «Ми все покажемо і розкажемо!».

І просять охочих прийти на науку висаджувати квіти в чоботях не перейматися відсутністю реманенту, в тім числі – старих чобіт. Це аж ніяк не має стати на заваді, бо кожен учасник майстер-класу отримає від організаторів заходу і пару взуття, і декор, і квіти, й інвентар. Було б бажання створювати арт-об'єкти.  У програмі – як теоретична, так і практична частини, і це означає, що учасникам майстер-класів і розкажуть, і покажуть, як правильно створювати композицію, як садити квіти, також, звісно, як за ними доглядати і як компонувати елементи відповідно до початкової ідеї. А ще в рамках майстер-класів їх учасники дізнаються про мистецтво фотографії, предметної фотозйомки та як правильно сфотографувати свої роботи, щоби зібрати якнайбільше вподобань та збільшити число підписників у соцмережах.