МЕНЮ

Все буде добре!

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.
6 лютого, 2020 - 20:10
У Львові виступить джазова співачка Лаура Марті

Концерт відомої української виконавиці вірменського походження, і це – сольник, заплановано на 16 березня у Львівській національній опері.

Лаура Марті працює з авторською музикою на перетині стилів jazz, pop, world musiс і латинських ритмів. Співає шістьма мовами.

У місті Лева бувала неодноразово – як учасниця Leopolis Jazz Fest.

2018-го виступала на головній сцені фестивалю (імені Едді Рознера) зі шведською джазовою зіркою контрабасистом Ларсом Даніельссоном, 2019 -го – в хорі Боббі Макферріна.

Поза тим співпрацює з такими широко відомими у світі музикантами, як Misha Tsiganov, Hans Peter Salentin, Vadim Neselovskyi та Michael Borstlap.

Учасниця багатьох джазових фестивалів – Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa, Jazz-Bez (Польща-Україна), Jazz Koktebel, Za-Jazz Fest, Art-Jazz Cooperation, Che-Jazz Open, Mek Azg, Mek Mshakujt (Вірменія).

За версією стильного жіночого  журналу «ELLE Ukraine» –  «Найкраща співачка 2017 року».

Торік  Лаура Марті записала альбом SHINE («Сяйво»).  А у переддень Різдвяних свят випустила першу цілком україномовну збірку «Все буде добре!», де випробувала себе на нових музичних орбітах – поп-музики, поп-року, соулу і фанку. І ця робота, за словами виконавиці, – ода найціннішому, що в нас є: коханню і життю. «Я створюю тексти і музику так, як того вимагає в цей момент моя душа, – говорить Лаура Марті. – Думаю, що саме цю свободу повинен мати справжній музикант. Співати треба тільки про те, у що сам закоханий та у що щиро віриш. А інакше діалог зі слухачем буде штучним».

Лаура Марті зазначає, що кожна пісня нового альбому – це справжня історія з її життя або життя людей, які її оточують. А найдраматичніша і найзворушливіша складаночка збірки – «Жити», і це реальна історія про боротьбу молодої дівчини за життя, яку, власне, і можна буде послухати у концерті 16 березня – першому сольнику Лаури Марті на сцені Львівської опери.

Відео виступу Лаури Марті з контрабасистом Ларсом Даніельссоном тут.