Успіху у другому колі!

Леся Цуренко переграла бельгійку Елісе Мертенс на турнірі в Хертогенбос
13 червня, 15:38
ФОТО РЕЙТЕР

У Хертогенбос (Нідерланди) на турнірі WTA категорії International, з призовим фондом $250,000, в одиночному розряді відбулися матчі першого кола. 37-я ракетка світу, 28-річна українка Леся Цуренко, посіяна під сьомим номером, здобула перемогу над 21-річною бельгійкою Елісе Мертенс, що займає у світовому рейтингу 51-е місце, з рахунком 6:4, 6:1, повідомляє www.sporton line.ua. Поєдинок тривав 1 годину 10 хвилин. Цуренко реалізувала чотири брейк-пойнти з десяти і відіграла всі три брейк-пойнти, що були в Мертенс. На подачі суперниці припустилися по одній подвійній помилці, при цьому Леся навиліт не подала жодного разу, а Елісе виконала п’ять ейсів. Раніше тенісистки не зустрічалися. За вихід до чвертьфіналу турніру Цуренко зіграє проти чешки Петри Крейсової, яка переграла сербку Олену Янкович.