Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Успіх 17-річної Дарина Снігур

Український юніор вийшов до півфіналу на третьому в сезоні турнірі «Великого шолому»
11 липня, 20:54
ФОТО REUTERS

У Лондоні (Велика Британія) на третьому в сезоні турнірі «Великого шолому» — у Вімблдоні в одиночному розряді у юніорів відбулися чвертьфінальні матчі. 17-річна українка Дарина Снігур здобула перемогу над 16-річною росіянкою Поліною Кудерметовою з рахунком 6:2, 6:4, повідомляє www.sportonline.ua. Двобій тривав 1 годину 1 хвилину. Снігур реалізувала п’ять брейк-поінтів з десяти, Кудерметова — два з чотирьох. Дарина навиліт не подавала і двічі помилилася на подачі, а Поліна виконала два ейси і припустилася чотирьох подвійних помилок. Зазначимо, що Снігур вдруге у сезоні дійшла до півфіналу на юніорському Шоломі. На початку року киянка зіграла в 1/2 фіналу на Australian Open.

За вихід у фінал Вімблдону Снігур може посперечатися з першою сіяною американкою Емою Наварро, яка перемогла представницю Японії Нацумі Кавагуті (6), — 4:6, 6:1, 6:1.

Delimiter 468x90 ad place