Тест-драйв ракетки для великого тенісу: будь упевнений у покупці

Професійний тенісний магазин перед покупкою пропонує тест-драйв ракетки для великого тенісу. Разом із TennisGo ви зможете підібрати ідеальну модель, яка буде зручно лежати в руці і пасуватиме вашому стилю гри.

Щоб взяти ракетку на тест-драйв, приходьте у магазин у Києві за адресою: пр-т Лобановського, 40. Для цього необхідно буде залишити заставу 100% вартості ракетки.

Тестувати ракетку ви зможете три дні, а потім ухвалити рішення. Якщо модель не підійде, її можна повернути в магазин та отримати свої гроші назад. Це можливо тільки при первинному стані використаної ракетки і відсутності будь-яких ушкоджень.

Якщо ви не живете в Києві, вивчіть онлайн-каталог тенісного магазину. У TennisGo можна замовити фірмову ракетку з гарантійним талоном.

На сайті представлено більше 150 моделей ракеток і величезний асортимент інших товарів для тенісу. Описано всі характеристики, представлені фото та відгуки реальних клієнтів.

Якщо виникнуть труднощі з вибором, отримаєте в магазині консультацію профі з 10-річним стажем роботи. Експерт допоможе купити ту ракетку для великого тенісу, яка найкраще підійде для вашого професійного рівня і стилю гри.

Асортимент TennisGo – найкраща екіпіровка для великого тенісу

TennisGo відрізняється від інших магазинів ракеток у Києві та Україні бездоганною репутацією спортивного експерта. Відомі спортсмени, тренери з багаторічним досвідом, аматори і новачки - постійні клієнти TennisGo.

В асортименті магазину є дорослі й дитячі тенісні ракетки для великого тенісу від кращих спортивних брендів: Wilson, Babolat, Head, Yonex, Tecnifibre, Dunlop. Також ви можете підібрати кросівки, одяг та аксесуари: сумки, струни, гармати, кортове обладнання, тенісні м'ячі, обмотку, віброгасники тощо. Тут і аматор і професіонал знайде оригінальні товари для тенісу.

Якщо у вас залишилися додаткові запитання щодо тест-драйву ракетки, зателефонуйте експертам за телефонами: (063) 788 9222 або (096) 188 9222. Консультанти розкажуть про всі умови акції і допоможуть підібрати всю необхідну екіпіровку для великого і малого тенісу.