Стрибок у довжину на 6,87 метра

Марина Бех-Романчук виграла престижні змагання в Берліні
14 вересня, 18:39

Українська спортсменка Марина Бех-Романчук виграла престижні змагання зі стрибків у довжину ISTAF у німецькому Берліні, і це на сьогодні її найуспішніший стрибок цього сезону.

Віцечемпіонка світу в третій спробі стрибнула на 6,87 м, і це стало для неї найкращим результатом поточного сезону. Друге місце посіла нинішня чемпіонка світу Малайка Міхамбо з Німеччини (6.77 м), а бронзову медаль отримала британка Жасмін Сойєрс (6.67 м), повідомляє sport.ua.

До речі, www.ua-football.com нагадує, що в серпні Бех-Романчук уперше виграла етап Діамантової ліги — вона стала найкращою на другому етапі Діамантової ліги в Стокгольмі (Швеція). Наша спортсменка стрибнула на 6,85 метра, що на два сантиметри більше, ніж у її головної конкурентки, місцевої Хадді Саньї.