МЕНЮ

«Срібло» і «бронза»

3 березня, 2020 - 18:53
Дві медалі з Австралії везуть українські паратріатлети

В австралійському місті Девенпорт розпочинається серія чемпіонатів світу-2020 із паратріатлону. У виконанні українських паратріатлетів на цьому міжнародному спортивному старті — дві медалі: срібна і бронзова, повідомляє paralympic.org.ua.

Друге місце у киянки Аліси Колпакчи (клас PTS-5, спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату). Аліса — учасниця Паралімпіади в Ріо — показує доволі стрімкий ріст у паратріатлоні, тому є всі сподівання на те, що вона стане однією з тих у команді, хто виборе заповітну путівку до Токіо-2020.

Третє місце здобула спортсменка із Київщини Віта Олексюк та її гайд Олександра Гришина (клас PTVI B2, спортсмени з порушеннями зору). Для Віти і цього злагодженого спортивного тандему з Сашею — це прекрасний виступ, з огляду на те, що спортсменки стартували лише майже три роки тому, 2017 року.

Четверте місце — в Анатолія Варфоломєєва та його гайда і водночас головного тренера збірної Романа Короля (клас PTVI B1, спортсмени з порушеннями зору).

Усі спортсмени, крім Олександри Гришиної, представляють Київський регіональний центр із фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». Олександра — Дніпропетровську область.