МЕНЮ

Сергій Стаховський — на Eastern European Championships

16 червня, 2020 - 19:24
Українець успішно почав виступ на змаганнях у Сербії

У Сербії стартувало тенісне змагання Eastern European Championships. До першої стадії турніру входять змагання в межах групового етапу, де всіх гравців розподілили на 8 квартетів. За результатами жеребкування  Сергій потрапив до групи «D». Разом із українцем у цьому квартеті опинився Томіслав Бркич із Боснії і Герцеговини, Міхаїло Попович із Сербії й Альяж Бедене зі Словенії.

Сергій Стаховський почав із перемоги в матчі з Альяжем Бедене (Словенія): 4-6, 6-1, 6-4, повідомляє btu.org.ua. Суперники перебували на корті більше двох годин. У вирішальному сеті Стаховський виконав єдиний брейк і з 6-го матчболу записав зустріч до свого активу.

Ще один українець Ерік Ваншельбойм грає у квартеті  «С» разом із сербами Міоміром Кецмановічем, Ніколою Мілоєвічем і Міланом Дрінічем.

Матчі відбуваються на кортах спортивного центру Olimp. За задумом організаторів, після змагань чоловіків відбудуться турніри серед жінок і в міксті. Відомо, що в Белграді також планують виступити українки Даяна Ястремська, Леся Цуренко та Катерина Козлова.