МЕНЮ

Подяка за любов, турботу і відданість

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото «Дню» надали у Львівській філармонії.
9 травня, 2020 - 12:19
Львівська національна філармонія запрошує на концерт до Дня матері

Карантин  карантином, а Дня матері ніхто не відміняв!

«Цей день є чудовою нагодою, щоби щиро подякувати усім матерям за любов, турботу і відданість», – говорять у Львівській філармонії і запрошують долучитися у режимі онлайн до вшанування нень. Концерт відбудеться у неділю, 10 травня, о 18.00.

Як розповів «Дню» генеральний директор академічної установи Володимир Сивохіп, для матерів співатимуть Оксана Муха, Софія Соловій, Юрій Гадзецький та Наталія Кухар, які камерно, у супроводі фортепіано та гітари, виконають популярні  пісні та оперні арії. 

Переможниця минулорічного «Голосу країни» Оксана Муха під акомпанемент Олега Яреми (гітара) заспіває «Рідна мати моя», «Я піду в далекі гори», «Ніч яка місячна», «Гуцулка Ксеня», і це – справжні хіти всіх часів і народів.

Лауреат декількох міжнародних конкурсів неперевершена Софія Соловій, яка виступає у найкращих оперних театрах Європи і світу, у супроводі Олени Маркевич (фортепіано) виконає віртуозну і надзвичайно ніжну арію Русалки з однойменної опери Дворжака, знамениті «Чорнобривці» Володимира Верменича на слова Миколи Сингаївського та ліричну італійську пісню Ернесто де Куртіса «Non ti scordar di me» («Не забувай мене»).

Подружжя оперних виконавців Юрій Гадзецький та Наталія Кухар у супроводі Аліни Шевченко (фортепіано) заспіває популярні арії та дует з опер Корнгольда, Россіні, Генделя, а також всесвітньовідому «Ave Maria» Шуберта.

«Мені здається, що це буде чудова подія, оскільки такий концерт навіть в живому виконанні, при публіці, неодмінно був би аншлаговим, – переконаний Володимир Сивохіп. – Але у нових умовах, на мою думку, ця святкова подія буде не менш успішною!».

Відеотрансляцію концерту можна буде переглянути на офіційному YouTube-каналі та на Facebook-сторінці Львівської національної філармонії.

Про інші цікаві онлайн-заходи, які вже кілька тижнів поспіль проводить без публіки і в обмеженому просторі Львівська філармонія, також  про міжнародний фестиваль «Віртуози», який упродовж майже сорока років був яскравою візиткою Львова, та перспективи музичного життя поза карантином – у наступних числах «Дня».