Перероблені речі – нові ідеї

Тайванська дизайнерка представила одяг з елементами... дротів і болтів

«Натхнення для високої моди може надходити з дивних місць. Для одної тайванської дизайнерки це переробка старих проводів і болтів з енергетичної галузі, — пише www.tribuneindia.com. — 36-річна Ван Лілінг прочесує сміттєзвалища, підбираючи старі шматки металу та дроти від основного постачальника електроенергії Тайваню, щоб додати особливої своєрідності своєму одягу».

«Ці матеріали використовуються більше 20 або 30 років. Принаймні більше 10 років», — розповіла Ван Reuters. Дроти та інші матеріали пришиваються до суконь та інших предметів одягу, надаючи їм футуристичного флеру. Такі моделі отримали теплий прийом на показі мод у Тайбеї. «Власне, я вперше бачу тайванського модельєра, який перетворює вживані речі на нові ідеї, — сказав тайванський інфлюенсер Ендрю Чен, який був на показі. — Всім відомо, що індустрія моди — це швидка мода. І це марнотратно. Це розширило мій кругозір сьогодні, коли я побачив, як використовувати старі матеріали, щоб створити щось нове, а потім творчо представити це».

Популярне місце для модних туристів у докоронавірусні часи, Тайвань має нову модну сцену, дизайнери якої починають впливати на світову арену, зазначає видання. Внаслідок пандемії COVID-19 багато глобальних подій перенесли або провели онлайн, водночас у жовтні відбувся Тайбейський тиждень моди, де проходили живі шоу, що є свідченням успішних зусиль острова щодо контролю поширення хвороби.

На фото: модель позує в одязі, виготовленому з перероблених матеріалів, на показі в Тайбеї, Тайвань.