МЕНЮ

Наступна зупинка – весна

Підготувала Марія ПРОКОПЕНКО, «День»
26 лютого, 2019 - 18:13
Як зберегти оптимізм у найнеприємнішу погоду

У понеділок киян тішила прогулянкова погода: сонячно, блакитне небо, м’які плюс два — плюс чотири на термометрі. Та у вівторок маємо сіре небо і вогкий сильний сніг, що заліплює роти, очі й носи перехожим, а також набридливі плакати кандидатів у Щось. До речі, стабільні й комфортні погодні умови — це могло б стати передвиборчим гаслом, тим паче, рівень популізму українських політиків укупі з певною наївністю виборця цілком таке дозволяють.

Синоптик Еспресо.TV Наталка ДІДЕНКО підбадьорила у «Фейсбуці»: «У найближчий понеділок, 4 березня, південно-західний вітер принесе в Україну потепління. Поступово температура повітря йтиме вгору і навіть перескочить +10 градусів. Але це буде з понеділка. А поки що нарікаємо, страждаємо, ниємо та сумно кутаємося у величезні шапки та хустки. Бо особливих змін у погоді, включно з вихідними, не буде. Звичайно, мокрий сніг притихатиме, подекуди переходитиме у дощ чи мряку, навіть подекуди прояснятиме. Проте температура повітря буде низькою. Найближчої ночі (27 лютого. — Ред.) очікується від двох тепла до трьох морозу, вдень +1—5 градусів, на Закарпатті +3—8 градусів. Весь час задуватиме холодний вітер, який вгомониться аж у суботу-неділю».

За словами Наталки Діденко, 27 лютого в Києві буде хмарно, опади притихнуть, а вдень припиняться взагалі, температура повітря — «таке собі», вночі нуль — мінус один, вдень плюс один — плюс три.

Наостанок синоптик радить не піддаватися ані сірій погоді, ані «сірим» людям, бо «сніг та горлопани розчиняються у минулій атмосферній ситуації, а до нас прийде справжня сонячна весна». Погоджуємось. А щодо сірих пейзажів — то їх проривають і звеселяють люди з яскравими парасолями, долучайтесь до їхніх лав!