Михайло Кохан — у п’ятірці фіналістів

23 листопада визначать володаря звання «Зірка, яка сходить» у світі

Українець Михайло Кохан увійшов до п’ятірки фіналістів на звання «Зірка, яка сходить» у світі, повідомляє uaf.org.ua. Переможця визначать за підсумками виступів у 2019 році, а його ім’я оголосять під час урочистої церемонії нагородження ІААФ World Athletics Awards 23 листопада у Монако.

У 2019-му Михайло Кохан переміг на юніорському чемпіонаті Європи з рекордом континенту з метання молота у цій віковій категорії, п’ятий на дорослому чемпіонаті світу, лідер світового юніорського сезону з метання «дорослого» (7,260 кг) молота (77,39 м).

Серед суперників Кохана за звання найкращого у світі: Селемон Барега (Ефіопія) — срібний медаліст чемпіонату світу у Досі з бігу на 5000 метрів;  Алісон дос Сантос (Бразилія) — рекордсмен Південної Америки серед юніорів з бігу на 400 метрів з бар’єрами (бив рекорд сім разів), сьомий на чемпіонаті світу у Досі; Ламека Гірма (Ефіопія) — срібний медаліст чемпіонату світу в Досі з бігу на 3000 метрів з перешкодами, лідер світового юніорського сезону (8.01,36 хв), рекордсмен Ефіопії серед дорослих; Якоб Інгебрігтсен (Норвегія) — чемпіон Європи у приміщенні з бігу на 3000 метрів, лідер світового сезону серед юніорів і рекордсмен Європи серед юніорів з бігу на 1500 метрів (3.30,16 хв) і милю (3.51,30 хв).

«День» уже повідомляв, що до п’ятірки фіналісток на звання «Зірка, яка сходить» у світі серед жінок потрапила срібна медалістка чемпіонату світу і рекордсменка світу серед юніорок зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх.