Малюнки вдячності

Від дітей із різних куточків України — для людей, які працюють в умовах карантину

Долучилися до акції «1000 онлайн-обіймів для супергероїв» пропонує благодійний фонд «Карітас-Київ». Дітям пропонують створити малюнки, на яких вони можуть показати свою вдячність та підтримку тим людям, котрі змушені працювати під час пандемії коронавірусу. До фонду вже надійшли пів сотні малюнків. «Метою акції є висловити вдячність людям, які під час карантину не можуть залишатися вдома, а змушені виконувати свій професійний та громадянський обов’язок. Це працівники лікарень, поліції, аптек, магазинів, громадського транспорту, таксі, житлово-комунальних господарств, соціальної сфери, журналісти, військовослужбовці, оператори, кур’єри, волонтери. Ми вирішили заохотити дітей малювати малюнки і цим показати, як ми цінуємо відвагу, сміливість і відданість тих людей, які, працюючи заради блага інших, наражаються на ризик заразитись хворобою», — розповів директор Благодійного фонду «Карітас-Київ» отець Роман СИРОТИЧ.

В акції можуть взяти участь діти від 3 до 15-ти років. Вона триватиме упродовж усього карантину. Організатори планують зібрати 1000 малюнків. «Діти нам надсилають фото своїх робіт на електронну адресу. Ми обрамлюємо малюнки у рамочки челенджу й виставляємо на нашій сторінці в соціальній мережі. Усі охочі наші волонтери пересилають ці «обійми» супергероям. Маємо малюнки з багатьох областей України. І чекаємо на днях від дітей з Угорщини. Відтак, челендж набуває статус міжнародного. Маємо дуже теплі відгуки від людей, які отримують дитячі віртуальні подяки», — додає фахівець із волонтерства, психолог БФ «Карітас» Наталія СИРОТИЧ.

Найбільше малюнків адресовано медикам. На другому місці працівники поліції, фармацевти, продавці, військові. «Запам’ятався малюнок хлопчика із села Хотів. На ньому було зображено кота, який буцімто захворів на коронавірус і прийшов до ветеринара на лікування. Через такий малюнок хлопчик обіймає всіх ветеринарів під час карантину. Діти, які і дорослі, хотіли б також щось змінювати, допомогти, однак, окрім домашніх обов’язків, старанного дистанційного навчання і колективної відповідальності у час карантину, вони не надто можуть якось долучитися до змін. А тут, через малюнки, вони дійсно творять дива, бо надають крила супергероям», — додає Наталія Сиротич. 

Організатори челенджу запрошують дітей долучитися до цієї доброї справи і подарувати людям свої теплі обійми та вдячність. Потрібно сфотографувати свій малюнок і надіслати на адресу online_obiymy@ukr.net. У листі обов’язково вказати твоє прізвище, ім’я, дату народження і місто чи село, в якому живеш. Малюнок обов’язково передадуть супергерою.