Любов через пісню

Leopolis Jazz Fest , що відбудеться у червні 2021 року, назвав хедлайнера

В заголовку афіш десятого, ювілейного, джазового фестивалю буде написано  «Henry Olusegun Adeola Samuel», і це означає, що до Львова приїде британський співак, володар чотирьох премій Греммі – Seal і 25 червня наступного року виступить на головній сцені фестивалю ім. Едді Рознера – у львівському Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького.

На сайті Leopolis Jazz Fest, який подає цю новину, зазначено, що лондонський мультиплатиновий співак і сонграйтер Seal за свою видатну і тривалу кар'єру зосередився на творчому прагненні висловити через пісню «повне відчуття любові».

Відомий своїм неповторним хрипким баритоном та класичним написанням пісень, виконавець досяг успіху в багатьох музичних жанрах. Його м'який тембр, що звучить у хітах «Crazy» і «Kiss from a Rose», швидко закріпив за ним статус шанованого в цілому світі співака. За двадцять років Seal розширив свій вплив завдяки великій кількості авторської музики та емоційним обкладинкам, а також отримав кілька премій премій Греммі та відзнак Brit Awards і продав понад 30 мільйонів альбомів по всьому світу.

Варто, вочевидь, нагадати, що через пандемію COVID-19 Leopolis Jazz Fest, який упродовж дев'яти попередніх років відбувався у Львові наприкінці червня, перенесено на 2021 рік. «Друзі, нам би дуже хотілося зустрітися з вами наприкінці червня на Х Leopolis Jazz Fest, але через ситуацію, що склалася у світі, вимушені прийняти відповідальне рішення і перенести фестиваль на наступний рік, – зазначали наприкінці квітня організатори фесту. – 2021 року X Leopolis Jazz Fest відбудеться 24–28 червня. Зараз ведемо перемовини з музикантами і віримо, що практично вся програма 2020 року буде реалізована 2021 року. Тоді й відсвяткуємо ювілей фестивалю разом із запізненням на один рік, але з подвійною силою».

Докладніше про зміну термінів X Leopolis Jazz Fest і не тільки можна прочитати у публікації «Дня» «У Львові відтерміновують День міста та Leopolis Jazz Fest» від 25 квітня.

Хіт Seal «Kiss from a Rose» («Поцілунок троянди») можна послухати тут.