Кубок залишиться в Києві

Євген КАРЕЛЬСЬКИЙ, Анатолій ЧЕБОТАРЬОВ, «День 

Уперше в історії Кубка України відразу дві київські команди вийшли у фінал. 31 травня на НСК «Олімпійський», у матчі, який проводить Федерація футболу України та СП «Україна Футбол Інтернешнл», зійдуться «Динамо» та ЦСКА.

Майже напевно столиця буде репрезентована (знов-таки вперше) двома клубами в черговому континентальному сезоні. Повторні півфінальні матчі завершилися так: «Динамо» — «Кривбас» (Кривий Ріг) — 1:0 (перша гра — 4:2), «Металург» (Донецьк) — ЦСКА — 1:3 (у Києві було 1:1).

Щоправда, «металургам» треба було щосили вболівати... проти земляків із «Шахтаря», які конкурують з «Динамо», щоб суперечка за чемпіонський титул не згасла хоча б до середини червня. Але, хто переймається «краєзнавчими» сентиментами, якщо на кону стоїть дебют в Європі? Однак увесь цей набір гіпотез спростували капітан армійців Києва Едуард Цихмейструк (він відкрив рахунок на 21-й хвилині) і двічі — форвард Яків Кріпак (66:81). М’яч у відповідь Андрія Покладка (58) лише створив місцевій публіці ілюзію наближення овертайму.

Команда ЦСКА цілком керована і не позбавлена ігрової мобільності. Але ось проблема, що виникла у зв’язку із зростанням вимог УЄФА: жодна комісія зі швейцарської штаб-квартири не затвердить до кубкового розіграшу арену на Повітрофлотському проспекті, 10. У її сьогоднішньому застарілому вигляді...