Кіт Семен охоронятиме музей

У Дніпрі «працевлаштували» врятованого волонтерами чотирилапого

Тепер кіт Семен охоронятиме від щурів і мишей Дніпровський національний історичний музей ім. Д.Яворницького. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook товариство захисту тварин «Вірність». «Чекали щасливий пост? Ось він! Кіт Семен працевлаштувався! Не всім же на диванах лежати! Тепер Сеня працюватиме в Історичному музеї, охоронятиме фонди від щурів та мишей», написали волонтери. За їхніми словами, Семен вже отримав паспорт, усі щеплення і допущений до роботи. А працівники музею пообіцяли любити й поважати нового колегу і називати його лише «Семеном Парфентійовичем».

Як розповідають у притулку, бездомний кіт Семен мешкав в одному з подвір’їв у Дніпрі. Одного дня він зник, а з’явився весь травмований. Небайдужа жінка відвезла тварину до ветеринарної клініки. У кота виявили також запалення ясен, ока і наявність вушного кліща. Завдяки старанням зоозахисників кота вдалося вилікувати, і в нього з’явився новий дім і навіть місце роботи.

До речі, бездомні коти знайшли притулок і в органах місцевої влади: кіт Тигр, який потім виявився кішкою, — у Дніпропетровській обладміністрації, а в мерії Дніпра, в кабінеті заступника міського голови Михайла Лисенка мешкає кіт Байден, який любить бути присутнім на всіх нарадах.