МЕНЮ

Дякуємо лікарям!

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото «Дню» надала Галина ГУЗЬО
20 червня, 2020 - 13:04
Творча школа Павла Табакова підготувала зворушливий музичний презент медикам до їх професійного свята

У Львові тривають подячні заходи до Дня медичного працівника.  

Не стоять осторонь цієї події і діти з Творчої школи співака, композитора, аранжувальника, переможця телепроєктів «Шанс» і «Голос країни» Павла Табакова.

У переддень Дня медика малі виконавці записали пісню «Дякуємо лікарям», автором слів і музики до якої їх є патрон Павло Табаков, і взяли участь у зйомках кліпу.

«Надихнули на написання пісні «Дякуємо лікарям» Павла Табакова сусідство з лікарями швидкої допомоги, короткі зустрічі і такі ж короткі розмови про ситуацію з Covid-19 у лікарнях, про їхні переживання, страхи за свої родини, – розповідає промо-менеджер проєкту Галина Гузьо. – Отак і народилася ідея не просто записати пісню, а й зняти кліп для медиків. «Ми дякуємо лікарям, які, ризикуючи життям, за тебе й за мене, в цей бій ідуть щодня!» – це ті слова, які усі ми маємо повторювати і не тільки напередодні або у День медика. Лікарям потрібна наша підтримка щодня!». 

За словами Галини Гузьо, ніхто не очікував, що зустріч артистів Творчої школи Павла Табакова з лікарями буде такою емоційною: «Дітей просто попросили в кадрі заспівати, подякувати медикам і подарувати квіти, але щирість почуттів проявилася через обійми і сльози. І за кожною сльозою була своя історія. Найменша дівчинка, Настя, згадала про свою бабусю, яка два роки тому через інсульт не могла ані розмовляти, ані рухатися, і саме завдяки допомозі лікарів зараз має змогу говорити, сміятися і, нехай погано, але самостійно ходити та гратися з онукою. І таких вдячних батьків, дітей, онуків, бабусь та дідусів – мільйони!»

Творча школа Павла Табакова дякує лікарям за жертовну працю і закликає усіх приєднатися до подяки. Бодай переглядом кліпу. А переглянути його можна за посиланням.

Варто додати, до це вже не перший отакий, актуальний, запис Творчої школи Павла Табакова. Приміром, кілька тижнів тому малі артисти і співаки презентували кліп на пісню «Підпал», де закликали не палити траву, «адже де вогонь проходить, там земля вже мертва». Також – заспівали на честь Ліни Костенко, любов до якої «Не минає». І навіть зарепували вірш Лесі Українки «Мріє, не зрадь», чого до них в Україні ще ніхто не робив.