Чемпіон і рекордсмен

Михайло Романчук визнаний найкращим спортсменом листопада в Україні
04 грудня, 11:08
ФОТО РЕЙТЕР

За підсумками спортивного місяця Національний олімпійський комітет України визнав віце-чемпіона світу з плавання Михайла Романчука найкращим спортсменом листопада в Україні. Його особистого наставника Петра Нагорного названо найкращим тренером останнього осіннього місяця, повідомляє noc-ukr.org.

На змаганнях Кубка світу, який відбувся в місті Доха (Катар), Михайло Романчук продемонстрував блискучий результат. Виборовши золоту медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем, Михайло став володарем нового світового рекорду Кубка світу, який належав принциповому супернику Романчука, Олімпійському чемпіону з Італії Грегоріо Пальтріньєрі.

Крім цього, в межах Кубка Михайло Романчук здобув «срібло» на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Нагадаємо, для Михайла це друге високе визнання НОК. На його рахунку звання найкращого спортсмена серпня-2018.