МЕНЮ

Будьмо здорові!

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів
6 травня, 2020 - 22:27
Підприємці заспівали про карантин у Львові

Як мовиться, не бізнесом єдиним! А тим паче – у часі тривалих вимушених канікул через пандемію і карантин.

Учора у ФБ-мережі з'явився яскравий, веселий і життєствердний кліп «Карантин у Львові», участь у якому взяли п'ятнадцять львівських бізнесменів.

Злива відгуків не забарилася:

Natalya Bondarchuk Дуже круто! Душевно, атмосферно, з настроєм! :)

Наталия Ганичева Бесподобно ! Дякую за чудове відео, чудовий Львів ! Бажаю рідному місту процвітання і вам успіхів у всьому !!!

Helen Galaziuk То є бомба:) в такі моменти якраз хочеться сказати фразу ‚так люблю той Львів що бракує слів‘!❤️

Татьяна Грибова За ліричну прогулянку Львовом велике спасибі ! Все гарне з нами завжди.

Світлана Дорош Круто) Дякую за настрій! Нехай Господь вас всіх береже)))

Важливо, що дійові особи і виконавці працювали над створенням матеріалу, зразково дотримуючись усіх норм карантину та захисту від COVID-19: перебували вдома, тримали дистанцію, не порушували маскового режиму, дезінфікували руки, уникали рукостискань, навіть… контролювали водний баланс, а головне – були у доброму гуморі! Про це «Дню» розповіла промо-менеджер оптимістичного проекту Галина Гузьо.

«Пісня і відеокліп «Карантин у Львові» став частиною своєрідного челенджу, який під час затяжного карантину запустили українські бізнесмени», – зазначає Галина. І нагадує, що першими заспівали одесити, за ними – дніпряни та кияни».

«А Львів що, гірший?», – по-доброму обурилися-позаздрили колегам по цеху бізнесу засновник та співвласник «Клініки Заблоцького» Ярослав Заблоцький.

і співвласник компаній «Ензим» та «Кормотех»Ростислав Вовк. І першими відгукнулися на ідею засновника, власника та CEO компанії «BERTA group Олександра Бережанського взяти участь у створенні відеоряду для кліпу «Карантин у Львові».

«Усі львівські бізнесмени, мої колеги та друзі, до яких я звернуся із задумом продовжити челендж Одеси, Дніпра та Києва, погодилися практично одразу, – розповідає Олександр Бережанський. – І це в часі, коли кожному із нас ледь не цілодобово доводиться докладати великих зусиль, аби бізнеси вижили».

Майстер-клас та експрес-урок з вокалу підприємці отримали від співака, композитора, аранжувальника, переможця проекту «Голос країни-2» і керівника Творчої школи (свого імені) Павла Табакова. Він же – музичний продюсер та автор слів до композиції. І, звісно, ключовий виконавець пісні.

І закипіла робота! Пісню та кліп записали за тиждень.

«Ми сила тоді коли разом. / Якщо об’єднати весь світ, / Не візьме нас жодна зараза, / Про це пам‘ятати нам слід!».

Окрім Олександра Бережанського, Ярослава Заблоцького та Ростислава Вовка, у кліпі знялися і заспівали Сергій Сакаль (засновник та співвласник «ТВД-виробництво»), Олена Заблоцька (співвласниця «Клініки Заблоцького»), Мирон Кіндій (засновник та співвласник будівельної компанія «ТВД»), Мирослава Дрогомирецька (засновник та власниця клініки «Перфект-Дент»), Олена Вовк.

(співвласниця компаній «Ензим» та «Кормотех»), Тарас Кицмей (засновник та

співвласник компанії «SoftServe»), Софія Опацька (декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), Марк Зархін (ресторатор, засновник та співвласник компанії «Kumpel’Group»), Сергій Планджиєв (засновник, співвласник та CEO меблевих ТЦ «Три слони» та ТЦ «Гора»), Олег Баран (співвласник компаній «Барком» (ТМ «Родинна ковбаска»), Вардкес Арзуманян (засновник та власник ресторанної компанії «Restaron») та Андрій Худо (засновник та голова Наглядової Ради «Холдингу емоцій !FEST»).

Залишається додати, що кліп знятий і змонтований дуже якісно – смачно, як зараз говорять. І справді налаштовує на добрий настрій.

Отже, «Будьмо здорові! Зустрінемось у Львові!».  

Переглянути відеокліп «Карантин у Львові» можна тут:

Фото зі зйомок кліпу «Дню» надала Галина ГУЗЬО.