МЕНЮ

110 учасників та 48 локацій

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів. Фото Тараса ВАЛЬКА
19 червня, 2020 - 18:48
У Львові Свято музики присвятять медикам

На найближчу неділю, 21 червня, припадає відразу два свята – День музики та День медичного працівника, які у місті Лева відзначатимуть одночасно і під гаслом «Подяка лікарям».  

Ключовим майданчиком музичного марафону, до якого долучено 110 (!) учасників, стане територія Лікарні швидкої медичної допомоги, де гратимуть сім музикантів Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії й урочисто відкриватимуть величезний, заввишки 21 метр, стінопис до Дня Медика, над яким працювали дев'ять художників. Фінансово й організаційно цей проєкт підтримує Львівська міська рада. («День» кілька днів тому доволі детально анонсував цю подію  – див. публікацію «Гармоніювати все» в газеті №107 від 11 червня).

А от щодо інших недільних музичних заходів, то вони розгортатимуться, обіцяють організатори, на 47 локаціях у різних місцях Львова, в тім числі – у Стрийському парку і Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Детально дізнатися, де і що саме відбуватиметься, можна за посиланням.

«Основна концепція цьогорічного Свята музики, а організовується воно вже увосьме,  –  виступи виконавців на балконах. Це робиться для того, щоби перехожі могли слухати музику, дотримуючись соціальної дистанції», –  говорить директор свята Марія Михайлик і запрошує львів'ян насолоджуватись музикою як просто неба (всі виступи для публіки безкоштовні), так і онлайн.

А поки Львів ще тільки готується до Свята музики, оркестр Театру ім. Марії Заньковецькою під керівництвом Богдана Мочурада вже встиг привітати медперсонал 1-ої міської клінічної лікарні імені князя Лева та 8-ої лікарні (на вулицях Хімічній та Навроцького), де учора і сьогодні просто неба були зіграні і заспівані дуже гарні концерти, які порадували не тільки лікарів і медсестричок, а й перехожих.

«Для заньківчан це були дебюти отакого формату концертів, – розповів «Дню» директор Театру Заньковецької Андрій Мацяк. – Готувалися до них і оркестр, і наші актори  з великим хвилюванням і з великою любов’ю та повагою до праці медиків. Ми дуже раді, що все вдалося! І навіть погода сприяла виступам – не впало ні краплі дощу, хоча небо й сильно хмарилося! Напевно, все так гарно пройшло тому, що ми всі щиро хотіли подякувати нашим лікарям за турботу і професіоналізм. Вони дають нам надію, і це зараз – найголовніше».